Historia Toffifee

Światowa nowość w 1973 roku a dziś wyjątkowy produkt dostępny w ponad 100 krajach. Poznaj historię sukcesu Toffifee.

Toffifee na świecie
Do dziś

Toffifee na świecie

Historia sukcesu Toffifee na świecie wciąż trwa. Ludzie w ponad 100 krajach mogą delektować się pysznym połączeniem orzechów laskowych, karmelu, kremu orzechowego i czekolady sięgając po Toffifee.

Wszystkiego najlepszego!
2013

Wszystkiego najlepszego!

Toffifee świętuje swoją 40. rocznicę. W Niemczech pojawia się specjalna edycja jubileuszowa. W każdym limitowanym opakowaniu 500g znalazł się przepis na wyjątkowy tort urodzinowy z okazji rocznicy Toffifee.

Dla całej rodziny – również w Polsce
1997

Dla całej rodziny – również w Polsce

Toffifee staje się coraz bardziej popularne i trafia do nowych krajów. Unikalny produkt z sukcesem wkracza też na polski rynek. Połączenie smaków zawarte w Toffifee staje się smakołykiem dla całej rodziny.

Lata 90.
1990

Lata 90.

Głośne, barwne i nieco szalone – takie były lata 90. A co z Toffifee? W nowej reklamie TV starsi i młodsi bohaterowie wyruszali po nowe przygody. Ale kiedy na stole pojawiało się ulubione Toffifee wszyscy szybko wracali do domu.

Bez wątpienia Toffifee
1980

Bez wątpienia Toffifee

“…zabawa tkwi w Toffifee!” – z tym nowym sloganem Toffifee pojawia się w reklamach telewizyjnych jako smakołyk dla całej rodziny.

Wyjątkowe aż do dziś
1973

Wyjątkowe aż do dziś

W 1973 roku Toffifee pojawiło się na niemieckim rynku. Miało być wysokoenergetyczną przekąską dla pracujących kobiet, ale szybko stało się czymś więcej. Toffifee zapewniło firmie Storck pozycję światowego pioniera.